Балкан

Прва исповед на девојката што Матеј ја барал во Белград: Жал ми е, барем да му се јавев…

Во Белград пристигнала пред Периш, а според некои медиуми станува збор за девојка која редовно ги посетува ноќните клубови и белградските кафулиња.

Потрагата по исчезнатиот Матеј Периш трае веќе 20 дена, а информациите кои кружат за таа вечер се уште се доста контрадикторни. Ново светло на истрагата фрли и податокот дека Периш во неколку наврати се обидувал да стапи во контакт со Маја С., сплиќанката, која исто така во тоа време била во Белград, но не и со друштвото на Матеј, пишува Нова.рс.

Таа во Белград пристигнала пред Периш, а според некои медиуми станува збор за девојка која редовно ги посетува ноќните клубови и белградските кафулиња, а се верувало дека Периш ја контактирал поради тоа, гледајќи на социјалните мрежи дека е во Белград.

Откако во јавноста излезе информацијата дека таа е последниот контакт на Матеј, таа ги исклучи своите профили на социјалните мрежи и се повлече, до сега.

Според Маја С., сега жали што не одговорила на повикот на Периш.

-Нормално се каам, тоа е најголемата болка од сите бидејќи мислам дека ако ме известеше дека доаѓа во Белград, ќе им кажев каде да одат и што да прават, изјави Маја С. за емисијата „Експлозив“ која ќе се емитува вечерва на телевизијата Прва.

Ова е првпат сплиќанката да излезе во јавноста и да каже нешто за исчезнувањето на Периш. Претходно имаше информации дека Маја С. и Матеј Периш се познаваат со години.

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

goanime pe My Hero Academia

DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 9

GoGoAnime WONDER EGG PRIORITY Episode 8

GoGoAnime Fairy Tail (Dub)

gogoanimeio Tokyo Revengers (Dub)