March 2, 2021 18:11
Македонија

Правдата е најголемиот дебакл што му се случува на Мицкоски, детето на Мијалков и Груевски е повторно поразен

Откако се покажа дека системот функционира и Сашо Мијалков беше принуден да се предаде, се случи уште еден дебакл на Христијан Мицкоски, детето на Груевски и Мијалков.
Правдата ја има, и ќе ја има се повеќе и се почесто. Тоа е најголемиот дебакл на Мицкоски, правдата!
По јавното признавање на сите криминални злодела на режимот јасно е дека цела ВМРО-ДПМНЕ Мицкоски ја држи во заложништво само за да ги заштити Груевски, Мијалков, Камчев, Милошоски, Димовски, Јанушев….
Не успева Мицкоски и нема да успее. Правда има. Сите ќе одговрааат што се огрешиле пред законот.

Watch DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 12 (https://animeheaven.pro/m/Dm48/ep-12) at website https://animeheaven.pro. See more anime heavene

Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 8 at website https://animeplanet.cc anime planet jojo