Македонија

Почина 19 годишната девојка со Даунов синдром во Ковид центарот во Битола

GoGoAnime assassination classroom gogoanime: Watch Horimiya Episode 12 (https://gogoanime.be/m/VXBp/ep-12)

AnimeFreak watch animes: Log Horizon: Destruction of the Round Table (https://animefreak.ws/m/RlG8) Episode 12