September 24, 2021 21:37
Хроника

Починат маж пронајден во стан во Аеродром

Синоќа во стан во Аеродром бил пронајден починат маж.

Според информациите на СВР Скопје, се работи за Џ.М. кој бил најден во опствениот стан. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од итна медицинска помош. Увид извршила екипа од СВР Скопје, а по наредба на Јавен обвинител телото било дадено во Судска медицина на обдукција.

Watch Pokemon the Movie: Diancie and the Cocoon of Destruction Episode Full

One-Million Year Trip: Bander Book Episode Full

Watch Marie & Gali ver. 2.0 Episode 30

AnimeFreak: Sinbad: Night at High Noon and the Wonder Gate (Dub) anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime sites

Artmight: https://artmight.com/gallery/editimageuser/309304

Forum umbandaeucurto: https://forum.umbandaeucurto.com/usuario/AnimeFreak