August 2, 2021 20:57
Спорт

Последен меч за репрезентацијата играат и Тричковски и Велкоски (ФОТО)

Покрај Горан Пандев, денеска од репрезентативниот дрес ќе се простат и Иван Тричковски и Крсте Велкоски.

Денешниот меч против Холандија нема да биде последен само за Горан Пандев, од националниот тим се збогуваат и Иван Тричковски и Крсте Велкоски кои исто така се едни од најискусните во селекцијата.

Велкоски преку социјалните мрежи ја објави оваа информација.

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE. Hayate the Combat Butler! Cuties (Dub) Episode 12

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD. Super Fishing Grander Musashi (Cantonese Audio) (https://animeflix.nl/m/n5Pn) Episode 25

Watch anime online for free at AnimeBee online anime. Watch Code Geass: Lelouch of the Rebellion (Dub) Episode 25

KissAnime Seedandspark: https://seedandspark.com/user/kissanime-6