September 25, 2021 06:07
Магазин

Пораснаа ќерките на Силвестер Сталоне

Славниот холивудски актер Силвестер Сталоне на Instagram објави фотографија од трите ќерки Скарлет, Систин и Софија, со интересен коментар.

„Јас сум многу среќен човек кој има прекрасни, сакани деца кои ми донесоа голема радост. Сега би сакал да престанат да растат толку високо“, се пошегува актерот во описот на семејната фотографија, на која изгледа како девојките да се повисоки од него.

Сталоне изгледа одлично во друштво на неговите прекрасни ќерки. Фотографијата веќе има скоро милион лајкови и комплименти за актерот кој се гордее со неговите деца.

Неколку часа подоцна гордиот татко објави уште една фотографија на која позира додека чита весник, а на насловната страница е текст за неговите ќерки.

„Се прашувам каде ми се ќерките, не можам да ги пронајдам“, повторно се пошегува тој.

Преземено од Кајгана

Watch Attack on Titan Final Season Episode 16

Watch Age 12 Episode 8

Mobile Police Patlabor: The New Files Episode 16

ANIMEFLIX: Harlock Saga: The Ring of the Nibelung - The Rhein Gold (Dub) anime episode 6 online free at https://animeflix.nl animeflix safe

Hikingproject: https://www.hikingproject.com/user/201201328/gogo-animebe

Bbs now: https://bbs.now.qq.com/home.php?mod=space&uid=1199206