April 14, 2021 14:55
Свет

Поранешна НФЛ ѕвезда во САД уби пет лица, па си го одзема животот!

Вистински хорор се случил во САД откако поранешниот професионален играч во НФЛ, 32-годишниот Филип Адамс убил пет лица во Јужна Каролина, а потоа се самоубил.

Жртвите се доктор Роберт Лесли, неговата сопруга Барбара, нивните внуци Ное и Ада, како и Џејмс Луис кој работел на имотот на семејството.

Лицата од семејството биле пронајдени убиени во нивниот дом, додека Луис бил убиен надвор од куќата, а засега мотивот за овој грозоморен чин не е познат.

AniWatch free anime: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 39

KissAnime kissanime food wars: Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 7