June 24, 2021 14:38
Македонија

Поранешен командир на шумска полиција Крушево во униформа пие пиво во кафеана

Поранешниот командир на шумска полиција Љупчо Бубаќоски е фатен како во униформа пие алкохол во Пицеријата Скар во Крушево.

Еве до каде се дојдени кадрите на ВМРО-ДПМНЕ и какво е нивното морално и етичко ниво за време на работните обврски, а да не зборуваме за професионалност или одговорност.

AnimeHeaven Watch english anime Online in HD for FREE. Yumedamaya Kidan (https://animeheaven.pro/m/xV82) Episode Full

ANIMEFLIX Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Shadowverse (TV) (https://animeflix.nl/m/aVbe) Episode 48

AnimeFreak Watch anime online, English anime online HD. Watch Blade of the Immortal (Dub) Episode 24