October 26, 2021 13:40
Хроника

Поради сообраќајка блокиран регионалниот пат А3 на влезот кај Делчево

Во прекин e сообраќајот на регионалниот пат А3 на влезот кај Делчево, како што информираат од полицијата, поради сообраќајка во која учествувале два автомобила со делчевски регистерски таблички и мини-бус кој превезувал патници.

Во тек е увид на крстосницата каде се случила сообраќајката.

Според очевидци, се случил судир на возилата со мини-бусот. За среќа, како што додаваат, нема повредени лица.

Website https://animepahe.cc: Watch Maris the Chojo animepahe Episode Full watch anime

AnimeTV: Mob Psycho 100 II (Dub) anime episode 13 online free at https://animetv.cc anime

Beck: Mongolian Chop Squad (Dub) Episode 26

Website https://animeflix.nl: Watch Giant Robo Gaiden Ginrei (Dub) animeflix Episode 3 hunter x hunter animeflix

Myspace: https://myspace.com/animemx0

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/gogoanimelol