December 9, 2021 01:55
Свет

Поради закана за бомба испразнет аеродром во Холандија

Холандските власти наредиле да се испразни аеродромот Мастрихт Ахен откако пристигнала закана за бомба, објави денеска холандската новинска агенција АНП.

АНП се повикува на податоци од воената полиција, која патролира по границите и е одговорна за безбедноста на аеродромот, пренесе „Ројтерс“.

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4Anime Dragon Ball Z (Dub) Episode 285

english dubbed anime 4Anime Black Clover

4anime Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

anime websites Horimiya (Dub)

4Anime How NOT to Summon a Demon Lord Ω