October 26, 2021 00:32
Македонија

Поради градежни работи времен прекин на сообраќајот на патот Кичево – Охрид

Поради изведување градежни работи на пат – минирање и дупчење на косини во двата правци, денеска ќе има прекин во сообраќајот на патниот правец Кичево – Охрид, на делницата Пресека – Песочан.

Како што информира ЈП „Македонија пат”, прекинот на сообраќајот ќе биде во времетраење од 15 до 20 минути во периодот помеѓу 11 и 14 часот.

https://animetv.cc top anime tv shows

AnimeHeaven: Taiyou no Kiba Dagram anime episode 75 online free at https://animeheaven.pro animeheaven boruto

Watch Yuri!!! On ICE: Yuri Plisetsky GPF in Barcelona EX "Welcome to The Madness" Episode Full

Website https://animeflv.uk: Watch Dagashi Kashi 2 animeflv Episode 12 anime online

60c09ca9e6734 site123: https://60c09ca9e6734.site123.me/

Bibsonomy: https://www.bibsonomy.org/user/animefreakws