August 20, 2019 01:05
Живот

Помислија дека е мртов, а тој помина без гребнатинка

Помислија дека е мртов, а тој помина без гребнатинка

Возачот на Мото ГП, Џек Милер, го имаше најспектакуларниот пад.

Тој на тренингот за Големата награда на Франција во Ле Ман излета од патеката откако изгуби контрола над својот мотоцикл.

Вистинско чудо е што овој Австралиец помина без сериозна повреда, па дури немаше ниту една гребнатинка.

Нови вести

Ја исекол девојката со пила и ја изел, телото никогаш не е најдено: По 12 години затвор канибалот е повторно на слобода

24news

Камерите снимија застрашувачка глетка: Човек за влакно избегна гром

24news

Сите знаете што е вијагра, но погледнете што се случува кога човек ќе земе премногу

24news