August 13, 2020 18:07
Хроника

Полицијата уапси двајца малолетници на кејот во Охрид со марихуана

На кеј „Македонија” во Охрид, синоќа во 23.30 часот, поради тоа што кај нив била пронајдена марихуана, лишени од слобода се две 16 годишни лица од Прилеп.