September 18, 2021 16:02
Спорт

Полицијата нема да преземе ништо по жалбата на Руни за уцена со компромитирачки фотографии

Полицијата во округот Чешир нема да преземе ништо против жалбата на тренерот на Дерби, Вејн Руни, за уцена. Поранешниот играч на Манчестер јунајтед се обратил до полицијата поради фотографиите кои протекоа на Интернет, на кои спие на стол, додека полуголи девојки позираат околу него.

По разговорот со Руни, полицијата соопшти дека нема да преземе ништо по ова прашање.

– Полициски службеници разговараа со инволвираното лице и не најдоа докази за прекршоци. Вклученото лице исто така изјави дека не сакаат да го продолжат случајот, соопшти полицијата.

Британските медиуми шпекулираат дека фотографиите се направени во хотел по поразот на Дерби во пријателскиот меч со Салфорд сити.

Watch Coppelion Episode 13

AnimeHeaven: The Familiar of Zero F anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro watch animes

AnimeKisa: Chibi☆Devi! anime episode 75 online free at https://animekisa.in watch anime free

Website https://animeflv.uk: Watch Giant Robo Gaiden Ginrei animeflv Episode 3 gogoanime

Metooo: https://www.metooo.com/u/animeflixnl

Kissanimemx blogspot: https://kissanimemx.blogspot.com/2021/06/dfgh.html