Балкан

Полицијата демантира дека ѝ одземен пасошот на пријателката на Матеј

Пријателката на исчезнатиот Матеј Периш, Маја од Сплит, се уште го има својот пасош, а српската полиција не и го одземал, јавуваат српските медиуми повикувајќи се на демант од српското МВР.

Претходно, хрватски медиуми повикувајќи се на неофицијални информации објавија дека на девојката ѝ е одземен пасошот.

Ноќта кога Матеј Периш исчезна, се обидел да стапи во контакт со неа преку социјалната мрежа Инстаграм, но таа не го контактирала. Со неа разговарала и белградската полиција.

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

gogoanime pro GoGoAnime How NOT to Summon a Demon Lord Ω

GoGoAnime My Hero Academia Season 5

How NOT to Summon a Demon Lord Ω Episode 9

SK8 the Infinity (Dub) Episode 7

watch anime free Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

tải go88