January 21, 2022 20:33
Хроника

Полициско „јети“ се судри со„мерцедес“ кај Ченто, двајца полицајци во болница

Двајца полицајци се тешко повредени во сообраќајна несреќа што се случила денеска на автопат на влез за Скопје, пред „клучката Ченто“.

Според информациите, несреќата се случила помеѓу „мерцедес“, управуван од А.Ј.(60) од Скопје и „шкода јети“, сопственост на МВР.

Во незгодата со повреди се здобиле двајца полициски службеници, на кои им била укажана помош во Градска општа болница „Свети Наум Охридски“.

Увид на лице место извршила екипа од СВР Скопје.

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

watch anime free Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

anime website My Hero Academia Season 2

AnimeFreak Dragon Ball Super Episode 125

english anime AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime

Bleach (Dub) Episode 359