October 16, 2021 19:05
Македонија Хроника

Полициска акција кај Богородица, запленета дрога вредна 200.000 евра

Голема полициска акција е во тек на југот од земјата, во непосредна близина на граничниот премин Богородица, дознаваме од извори во истрагата. Според нашите информации запленета е марихуана вредна околу 200.000 евра.

Уапсени се пет лица, тројца албански државјани и двајца македонски државјани. Од МВР само потврдуваат дека е во тек акција за заплена на дрога, а детали најавуваат за утре.

Website https://animepahe.cc: Watch Godzilla Singular Point animepahe Episode 13 anime online

AnimeDao: Captain Tsubasa: Ayaushi! Zen Nihon Jr. anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao dororo

KissAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Watch anime online for free at TwistMoe anime online

AnimeTV: Cardcaptor Sakura anime episode 70 online free at https://animetv.cc anime tv shows website