January 24, 2022 20:53
Хроника

Пожар во училиште во Скопје

Училница и дел од ходник во училиште во скопско биле опожарени информира полицијата.

Вчера во 13.40 часот во СВР Скопје било пријавено дека во училиште на ул.„Ферид Бајрам“ настанал пожар, при што била опожарена една училница и дел од ходникот.

Во тој дел од училиштето во моментот немало ученици, а пожарот бил изгаснат од Бригадата за противпожарна заштита.

На местото на настанот излегле полициски службеници од СВР Скопје.

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

The Rising of the Shield Hero (Dub) Episode 24

Demon Slayer: Entertainment District Arc

Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 3

Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

anime websites That Time I Got Reincarnated as a Slime (Dub)