June 21, 2021 18:48
Хроника

Пожар во куќа во Радишани, едно лице евакуирано

Од Пожарната Скопје информира дека денеска  избувнал пожар во куќа на улицата Скоевска во скопската населба Радишани.

-Благодарение на брзата интервенција на противпожарната бригада.Пожарот за брзо време беше локализиран,и изгаснат,спасено беше лицето кое беше во куќата Нема повредени во настанот, велат од Пожарната Скопје.

ANIMEFLIX animeflix reddit: Redo of Healer Episode 12

GoGoAnime go go go anime: Dragon Ball (Dub) Episode 153