September 25, 2021 03:24
Хроника

Пожарот во Кочани ја зафати куќата на градоначалникот Николчо Илиев

Пожарот во Кочани не стивнува и веќе се прошири и ги зафати првите куќи. Пожарникарите со часови се борат да го стават пожарот под контрола, но силниот ветар го разнесува на сите страни.

Според информациите на социјалните мрежи пожарот ја зафатил и куќата на градоначалникот Николчо Илиев.

https://twitter.com/i/status/1422239810392051714

 

 

 

Watch Little Door Gods Episode Full

Yu Yu Hakusho: Ghost Files (Dub) Episode 112

KissAnime Watch anime online, English anime online HD

Watch anime online for free at WCOStream black clover wcostream

Danluat thuvienphapluat: https://danluat.thuvienphapluat.vn/thanh-vien/animeflixnl

Sites google: https://sites.google.com/view/gogoanimebe/