October 17, 2021 18:53
Хроника

Повреден работник во печатница

На 01.04.2019 во 08.30 часот во Полициската станица Кочани, од Итна медицинска помош Кочани  било пријавено дека истиот ден кај нив со повреди бил донесен Е.Х.(53) од Кочани. Според пријавеното, тој се повредил додека извршувал работни задачи во печатница во Кочани.

Увид на местото извршила екипа од Полициската станица Кочани и се преземаат мерки за расчистување на случајот.

AnimeFreak: Shounen Ninja Kaze no Fujimaru anime episode 1 online free at https://animefreak.ws anime freak one piece

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AniWatch: Blue Exorcist: Kyoto Saga (Dub) anime episode 12 online free at https://aniwatch.pro dubbed anime

Magical Star Kanon 100%! (Dub) (https://animebee.to/m/jebm) Episode Full

Blurb: https://www.blurb.com/user/gogoanimelol

Pozible: https://www.pozible.com/profile/gogoanimelol