January 22, 2022 21:03
Uncategorized

Повреден мотоциклист во Пирава

На 01.12.2021 година во 15.00 часот во Полициската станица Валандово било пријавено дека на ул.„Цветан Димов“ во с.Пирава, валандовско, Б.Р.(18) од истото село, управувајки мотоцикл без регистарски ознаки, изгубил контрола и удрил во столб.

Во несреќата со тешки телесни повреди се здобил возачот на мотоциклот, констатирани во Медицински центар Струмица.

Увид на местото извршила екипа на Полициската станица Валандово.

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

anime stream Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

AniWatch The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 23

One Piece

ani watch me WONDER EGG PRIORITY