June 25, 2022 18:49
Хроника

Повредено лице од Куманово откако врз него паднал тврд предмет

Дваесет и петгодишно лице од Куманово Б.Ф е повредено на плоштадот „Маршал Тито”, откако врз него паднал тврд предмет од зграда, информираше денеска полицијата.

Настанот се случил вчера во 20:42 часот. Екипа од кумановската полиција извршила увид на местото на настанот. Повреденото лице било пренесено  во општата болница, за укажување лекарска помош.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

go88 pro apk new

SunVN TOP 1 Game Đánh Bài Đổi Thưởng - Tải SunWin APK sunwin - kingdom of gems sunwin g88