March 2, 2021 18:13
Македонија

Пендаровски со честитка до Бајден: САД е нашиот стратешки партнер

Претседателот Стево Пендаровски денеска на својот фејсбук профил упати честитка до новоизбраниот американски претседател Џо Бајден.
Според претседателот, САД е нашиот стратешки партнер кој секогаш ја поддржува демократијата во земјава.
-Честитки до новиот американски претседател Joe Biden. #САД се наш стратешки партнер кои секогаш ја поддржувале демократијата во земјава и нашите евро-атлантски интеграции. , напиша на ФБ претседателот Пендаровски.

Haikyuu!!: To the Top (https://gogoanime.be/m/nMBp) Episode 13 at GoGoAnime hunter x hunter gogoanime

Banana Fish Episode 24 at website https://animefreak.ws. See more animefreak