October 23, 2021 01:01
Хроника

„Пежо“ излета од патот Делчево-Штип, возачот тешко повреден

На 07.10.2021 во 10.20 часот во Полициската станица Кочани било пријавено дека на магистралниот пат Делчево -Штип, во близина на с.Тркање, патничко возило „пежо“, со кочански регистарски ознаки, управувано од М.Б.(48) од Кочани, излетало од коловозот, информира МВР.

Возачот се здобил со тешки телесни повреди, констатирани во Јавната здравствена установа Кочани.

Извршен бил увид на местото на несреќата од увидна екипа од Полициската станица Кочани.

AnimeFLV Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://gogoanime.be: Watch Sakura Taisen: Sumire (Dub) gogoanime Episode Full gogoanime anime list

Website https://twistmoe.net: Watch Izetta: The Last Witch (Dub) twistmoe Episode 12 anime twist app

ANIMEFLIX: The Hakkenden: Legend of the Dog Warriors Part 2 (Dub) anime episode 7 online free at https://animeflix.nl animeflix one piece

Website https://animeheaven.pro: Watch Ginga Eiyuu Densetsu Gaiden animeheaven Episode 24 anime heaven au