September 17, 2021 16:58
Македонија

Пасоши ќе се издаваат и викендов

Одделението за управни работи Скопје ги известува граѓаните дека поради зголемен интерес за издавање на готовите лични документи, објектот во МТВ и пунктовите Беко, Драчево, Бутел и Ѓорче Петров ќе работат и во сабота на 24.07.2021 година, со работно време од 08.00 до 16.00 часот.

Додека во недела, на 25.07.2021 година готовите лични документи ќе може да се подигнат само во објектот на МТВ, и тоа од 08.00 до 16.00 часот.

Watch Grenadier: The Beautiful Warrior (Dub) Episode 12

Watch The Reflection Episode 12

AnimeHeaven: Pokemon: Pikachu's Winter Vacation (2001) (Dub) anime episode 2 online free at https://animeheaven.pro anime heaven site

Tattoon Master (Dub) (https://animeflix.nl/m/kxmZ) Episode 2

Multichain: https://www.multichain.com/qa/user/animefreakws

About: https://about.me/animeflixnl