January 21, 2022 22:11
Магазин

Парис Хилтон на тропски меден месец: 2021 година е најисполнета година во мојот живот

Парис Хилтон има многу за што да биде благодарна на овој Ден на благодарноста додека е на раскошен меден месец со Картер Реум на островот Бора Бора по раскошната тридневна свадба претходно овој месец.

40-годишната наследничка на синџир луксузни хотели се огласи на „Инстаграм“ и ја нарече 2021 најисполнета година во нејзиниот живот досега.

Покрај пофалните зборови за својот неверојатен сопруг, како што го нарече, Парис им се заблагодари на фановите за нивната љубов и поддршка.

Таа сподели и неколку фотографии и клипови од тропското бегство на парот.

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

gogoanimehub Gintama

Naruto

How NOT to Summon a Demon Lord Ω

anime sites Josee, the Tiger and the Fish

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom