October 18, 2021 12:40
Хроника

Паднал од тротинет и тешко се повредил

На 22.09.2021 во 12.20 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Индира Ганди”, Ј.Ј.(49) од Скопје, додека управувал електричен  тротинет, паднал на коловозот. Во несреќата Ј.Ј.  се здобил со тешки телесни повреди констатирани во Градската општа болница „Свети Наум Охридски”. Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа од СВР Скопје.

AnimeFLV: Show by Rock!! Stars!! anime episode 12 online free at https://animeflv.uk anime stream

Website https://animeflix.nl: Watch Zoids Wild (Dub) animeflix Episode 50 free anime

Website https://kissanime.mx: Watch Gall Force 2: Destruction (Dub) kissanime Episode Full kissanime official website

Code Geass: Nunnally in Wonderland Episode Full

Knowyourmeme: https://knowyourmeme.com/users/anime-freak

Tourism gov: https://www.tourism.gov.za/Lists/Site%20Feedback/DispForm.aspx?ID=143955