Спорт

Официјално: Марсијал во Севиља

Севиља го потврди своето големо засилување за до крајот на сезоната, Ентони Марсијал е нивниот нов фудбалер.

„Севиља и Манчестер јунајтед постигнаа договор со кој Марсијал ќе дојде во нашиот клуб на позајмица до крајот на сезоната“, потврди Севиља.

Севиља ќе ја плаќа целата плата на Марсијал за време на позајмицата, но нема опција за комплетно да го откупи.

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Ranking of Kings Episode 9

anime to watch DARLING in the FRANXX

watch subbed anime Naruto

My Hero Academia Season 3

AnimeDao Naruto (Dub) Episode 214