January 24, 2022 21:46
Хроника

Осумдесет и тригодишен гостиварец пронајден починат во неговиот дом со повреди на главата

Во Гостивар, во неговиот дом бил пронајден починат Ќ.С.(83) со повреда на главата.

Како што соопшти МВР, случајот денеска во 15.15 часот го пријавил М.С.(32) од Гостивар внук на починатиот.

Од страна на лекар од Итна медицинска помош била констатирана смрт. Извршен бил увид од увидна екипа од Полициската станица Гостивар и Јавен обвинител, по чија наредба телото на починатиот е дадено на обдукција.

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Fairy Tail (Dub) Episode 170

AnimeDao To Your Eternity

anime to watch AnimeDao The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 22

watch anime free Attack on Titan (Dub)