October 16, 2021 18:57
Македонија

Османи ја скршил раката: Се лизнав на кошарка со младите од ДУИ од Гази Баба

Министерот за надворешни работи Бујар Османи и висок функционер на ДУИ ја скршил раката за време на кампања. Тој во гостувањето во „Само интервју“ откри дека паднал за време на партија баскет со младите од ДУИ во Гази Баба.

Паднав сега во текот на кампања игравме кошарка со младите од ДУИ Гази Баба. Се лизнав. На спортски натпревар се лизнав на бетонот и ја скршив раката – рече Османи.

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

Website https://animeflv.uk: Watch X-Men (Dub) animeflv Episode 12 free anime online

https://kissanime.mx kissanime pokemon

Watch Danball Senki Wars: All Star Battle Episode Full

AnimeHeaven: Mizu no Kotoba anime episode Full online free at https://animeheaven.pro hunter x hunter anime heaven