Македонија

Османи: Со среќа нека име на сите што мислат дека има подбро од ДУИ

Од ДУИ, во овие 20 години произлегле над 13 политички партии сите со краток здив.И тоа од политички фигури кои биле на високи функции во партијата.Господиното Фатмир Лимани не бил на ниту една висока позиција во партијата така со среќа нека име на сите што мисламт дека има подбро од ДУИ, кажа министерот за надворешни работи Бујар Османи во Утрински Брифинг во врска со најавите на поранешниот заменик-директор на ЕСМ и внук на Али Ахмети, Фатмир Лимани, кој најави дека ќе се приклучи кон партијата Беса заедно со својата политичка структура.

Лимани беше независен кандидат за градоначалник на Кичево на локалните избори минатата есен.

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

watch subbed anime AnimeHeaven Ranking of Kings

Attack on Titan Season 2 Episode 3

animeheaven es JUJUTSU KAISEN

AnimeHeaven Naruto: Shippuden (Dub) Episode 498

AnimeHeaven Hunter x Hunter (2011) (Dub)