September 25, 2021 05:33
Македонија

Организациониот секретар Мартин Попов денес се жени

Организацискиот секретар на СДСМ, Мартин Попов денес се жени.

Мартин и неговата избраничка Ангела Трајковска свадбената веселба ја имаат закажано за денес во Комплексот Кораб Трница.

На неа ќе присуствуваат нивните најблиски пријатели, роднини, а се разбира, меѓу гостите ќе биде и целиот политички врв на СДСМ на чело со претседателот на партијата, Зоран Заев.

Како што дознава 24 инфо, организацискиот секретар на СДСМ се погрижил буквално за секој детаљ од свадбената прослава, па така неговата сопруга Ангела и присутните ќе имаат прилика да уживаат и да се забавуват до долго во ноќта.

Website https://animeflix.nl: Watch Yi Nian Yong Heng animeflix Episode 52 animeflix movie

GoGoAnime: Lupin III: Babylon no Ougon Densetsu anime episode Full online free at https://gogoanime.be cautious hero gogoanime

AnimeBee: Street Fighter Alpha: The Movie (Dub) anime episode Full online free at https://animebee.to stream anime online

Watch anime online for free at AniWatch free anime

Vietnamta: https://www.vietnamta.vn/gogoanimelol

Gitlab: https://gitlab.com/gogoanimebe