August 2, 2021 19:39
Македонија

Онлајн состанок на Заев со Вучиќ и Рама: Се поврзуваме уште повеќе, ова е нов европски Балкан

Премиерот Зоран Заев утрово имал онлајн состанок во врска со подготовките за Економскот форум за регионална соработка, што го организираат со неговиот албански колега Еди Рама и српскиот претседател Александар Вучиќ.

-Утрово имав продуктивен состанок посветен на подготовките за Економскиот форум за регионална соработка, кој заедно со претседателот на Србија, Александар Вучиќ и премиерот на Албанија, Еди Рама го организираме во Скопје на 29 јули. Се поврзуваме уште повеќе за да го олесниме и подобриме животот на сите наши граѓани. Ова е нов Балкан, европски, напиша премиерот Заев на својот фејсбук-профил.

AnimeBee: Night on the Galactic Railroad (Dub) anime episode Full online free at https://animebee.to anime online

Website https://4anime.biz: Watch Serenade 4anime Episode Full 4anime unblocked

AnimeFLV: Date A Live II: Kurumi Star Festival anime episode Full online free at https://animeflv.uk kissanime

Jigsawplanet: https://www.jigsawplanet.com/kissanimemx?viewas=2e192a4174b8

Hashatit: https://www.hashatit.com/123152

Dogforum co: https://dogforum.co.uk/members/animefreakws.103793/