October 18, 2021 07:44
Македонија

Обраќање на Заев по повод 75 години од основањето на Сојузот на здруженијата на пензионерите

Ве известуваме дека денеска 20.09.2021 година (понеделник), од 11:00 часот, премиерот Зоран Заев заедно со министерката за труд и социјална политика, Јагода Шахпаска и претседателката на Сојузот на здруженија на пензионери на Македонија, Станка Трајкова ќе има обраќање по повод одбележување на Јубилеј – 75 години од основањето на Сојузот на здруженијата на пензионерите.

AnimeTV Watch english anime Online in HD for FREE

WCOStream: Armed Blue Gunvolt anime episode Full online free at https://wcostream.cc dubbed anime

Website https://animepahe.cc: Watch My Hero Academia 5 animepahe Episode 24 stream anime online

GoGoAnime Watch english anime Online in HD for FREE

Vingle: https://www.vingle.net/gogoanimebe

Dashburst: https://dashburst.com/kissanimemx