October 16, 2021 16:27
Македонија

Облачно и студено со повремен дожд и утре, од сабота стабилизација на времето и пораст на температурата

Времето утре ќе биде облачно и студено со повремени врнежи од дожд кои пообилни ќе бидат во југоисточните делови од земјава, соопшти Управата за хидрометеоролошки работи.

Од сабота ќе настапи стабилизација на времето со пораст на дневната температура. За време на викендот ќе биде пооблачно и ветровито, а од понеделник ќе има повеќе сончеви периоди, информираат од УХМР.

Animepahe: Little Busters!: EX (Dub) anime episode 8 online free at https://animepahe.cc watch anime online

Appleseed Alpha (https://twistmoe.net/m/Bg6W) Episode Full

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

Ultraman Kids: M7.8 Sei no Yukai na Nakama (https://aniwatch.pro/m/vN0r) Episode Full

Watch Argento Soma (Dub) Episode 25