September 24, 2021 12:08
Македонија

Нормализиран сообраќајот на патот Штип – Кочани

Нормализиран е сообраќајот на магистралниот пат Штип-Кочани, соопшти вечерва Автомотосојузот на Македонија.

Сообраќајот беше во прекин во двата правца од 21 часот поради пожар во кој гореа стрниште и ниви и се ширеше кон магистралниот пат.

Поради пожарите во Пехчевско, вечерва неколку часа беше во прекин и сообраќајот на регионалниот патен правец Делчево – Пехчево, но веќе е нормализиран.

AnimeFLV: Marriage (Dub) anime episode 1 online free at https://animeflv.uk animes online

Watch Ghost in the Shell 2.0 Episode Full

TwistMoe: Obey Me! Special - Devildom Family Trip anime episode Full online free at https://twistmoe.net twist moe

Watch anime online for free at 4Anime 4anime

Drive google: https://drive.google.com/file/d/1vLeW50p_4apsyQb5-FiZB8jcR8s0cgDB/

Mobypicture: http://www.mobypicture.com/user/gogoanimebe