January 25, 2022 05:57
Скопје

Нормализирано водоснабдувањето на Љуботенски пат и над Црквата Света Петка

Дефектот на улица 1559 број 38 Љуботенски пат е саниран, информираат од ЈП „Водовод и Канализација” – Скопје.

Дополнуваат дека водоснабдувањето е нормализирано во 18:30 часот.

Дефектот на улица „Свети Наум Охридски” над Црквата Света Петка е саниран, известуваат од ЈП „Водовод и Канализација” – Скопје.

Дополнуваат дека водоснабдувањето е нормализирано во 16:50 часот.

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

Horimiya Episode 9

AnimeHeaven DARLING in the FRANXX

anime online Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Part 2

anime sites That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

anime to watch AnimeHeaven TSUKIMICHI -Moonlit Fantasy-