March 7, 2021 23:57
Хроника

Нов рекорд на Тик-ток – возел со 290 км на час на автопат

На социјалната мрежа Тик-ток објавено е видео снимено на автопатот Тетово-Гостивар, како млад возач вози автомобил со 290 км на час.

Ммладиот возач, објави неколку снимки на кои се гледа како вози над 200 км на час во неколку прилики, иако самиот наведува дека е дозволено 100 км на час.

https://twitter.com/dvezvezdi1/status/1352605155229904897?s=21

 

Watch 2.43: Seiin High School Boys Volleyball Team Episode 3 (https://gogoanime.be/m/1OV4/ep-3) at website https://gogoanime.be gogo anime tv

The Seven Deadly Sins: Revival of the Commandments (Dub) (https://animefreak.ws/m/x5My) Episode 24 at AnimeFreak animefreak dragon ball