January 19, 2021 07:56
Магазин

Ново спортско шоу на YouTube- Слободни Фрлања

Слободни Фрлања е спортско-забавна емисија со натпреварувачки и хуманитарен карактер.
Ни гостуваат личности од јавниот живот, како професинални кошаркари/ки, така и пејачи/ки, артисти итн.
Шутираме по 10 слободни, поставуваме по 10 прашања. Многу интересни факти, изненадувања и кул муабет.Целта ми е да донесам една нова позитивна приказна во македонското секојдневие преку кошарка, забава и по некое сторено добро дело. Секој вторник во 19:00 часот излегува нова епизода – Like & Subscribe за да видите кој ќе биде следниот гостин.

In Another World With My Smartphone (Dub) Episode 12 at AnimePlanet my hero academia anime planet

Watch King's Raid: Ishi wo Tsugumono-tachi Episode 3 at website https://kissanimeonline.com konosuba movie kissanime