September 18, 2021 16:45
Магазин

Никол Кидман се откажа од својата прекрасна долга коса!

Во текот на децениската актерска кариера, Никол Кидман често го трансформираше својот изглед, но во најголем дел го задржа својот заштитен знак – долга руса коса.

Многу корисници на социјалните мрежи бea прилично изненадени од нејзината последна објава на Инстаграм, каде австралиската актерка позира со драстично пократка фризура – јагода блонд пикси.

Сепак, ова драстично кратење на косата се чини дека е уште едно во низата прилагодувања на потребите за филмски проекти.

„На снимање!“, напиша актерката во објавата.

Повеќето нејзини фанови искрено признаа дека се надеваат дека сепак станува збор за перика. „Што се случува со вашата коса, ме исплашивте“, „Се надевам дека не им дозволивте да ви ја исечат убавата коса“, напишаа меѓу другото.

Но, некои ја поздравија промената споредувајќи ја австралиската актерка со Џули Ендрус, sвездата на култниот филм „Мои песни, мои сништа“.

Watch Sword Art Online: Alicization - War of Underworld Recap Episode Full - Raw

AnimeHeaven: Lagrange: The Flower of Rin-ne Season 2 anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro animeheaven boruto

KissAnime: Last Exile: Fam, the Silver Wing - Over the Wishes anime episode Full online free at https://kissanime.mx watch anime free

AnimeFLV: A Certain Magical Index the Movie: The Miracle of Endymion (Dub) anime episode Full online free at https://animeflv.uk watch anime dub

Plurk: https://www.plurk.com/gogoanimebe

Snupps: https://www.snupps.com/kissanimemx