October 16, 2021 16:30
Магазин

Ники Хилтон со мајката Кети на годишната гала „Ноќ на ѕвездите“

Во средата вечер Њујорк ја собра модната елита на едно место по повод наградите за модна авангарда Fashion Vanguard доделени на годишната гала „Ноќ на ѕвездите“.

Ники Хилтон и нејзината мајка Кети беа само некои од многуте познати лица кои присуствуваа на синоќешната свеченост во Њујорк.

Дуото мајка-ќерка им ја врачи на дизајнерите на „Оскар де ла Рента“ Лора Ким и Фернандо Гарсија посакуваната модна награда Fashion Vanguard Award за време на годишната свеченост.

Ники донесе гламурот во црвен фустан до подот, со лажна јака на вратот и широк отвор во пределот на градите.

Eguchi Hisashi no NANTOKA NARUDESHO! Episode Full

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

Animepahe: One Piece Film: Strong World (Dub) anime episode Full online free at https://animepahe.cc english anime

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes