September 25, 2021 03:10
Македонија

,,Не успеав да си ја спасам жената од пожарот, сега немам ништо” (ВИДЕО)

Жена изгоре во куќата што ја зафатил пожарот. Обидувајќи се да се засолни од оганот, таа се заклучила во куќата и не успеала да се извлече пред пламените јазици.

„Стојанка беше во собата. Не можев да и помогнам. Имаше животинки, ништо не остана. Никој не помогна. Кога се изгоре, тогаш дојдоа. Немам сега за ништо, за леб, вода, апчиња.“ – изјави Борис кој живеел со Стојанка.

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

Puppet Princess (Dub) Episode Full

https://animeheaven.pro arifureta anime heaven

Fitday: https://www.fitday.com/fitness/forums/members/animeflixnl.html

Wishlistr: https://www.wishlistr.com/gogoanimelol