July 26, 2021 03:05
Хроника

Не застанал на даден знак, па со автомобилот се обидел да го прегази полицаецот

Полицијата во Гостивар поднесе кривична пријава против Ф.С.(33) од селото Беловиште, Гостиварско, поради предизвикување општа опасност.

„На 16.05.2021 на улицата „ЈНА“ во Гостивар, пријавениот не застанал на знак за запирање од полициски службеници и со возилото се обидел да удри поициски службеник кој извршувал службени дејствија“, соопшти МВР.

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Crash! Episode 1

KissAnime Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed. Watch Loving Angel Angelique: Radiant Tomorrow Episode 12

4Anime Watch anime online, English anime online HD. Watch Rail Romanesque Episode 12

KissAnime Producthunt: https://www.producthunt.com/@kissanimemx