November 27, 2021 19:00
Магазин

„Не е време за умирање“ со глобална заработка од приближно 500 милиони долари

Додека филмскиот бизнис сè уште полека закрепнува од долгиот прекин среде пандемија, No Time to Die  стана втор холивудски филм од 2021 година кој ја премина сумата од 500 милиони долари.

25-тата авантура на Џејмс Бонд надмина 368 милиони долари во средата со бруто приход од 474 милиони долари во светски рамки, според „Дедлајн“.

Последниот филм на Даниел Крег како 007 се очекува да ја надмине пресвртницата од 500 милиони долари во текот на викендот, втор домашен филм што ќе го стори тоа по „Ф9“ (деветтото продолжение на „Брзи и бесни“).

Website https://animepahe.cc: Watch Ghost Slayers Ayashi: Inferno OVA (Dub) animepahe Episode 5 dubbed anime

Website https://wcostream.cc: Watch Durarara!! X2 The Second Arc (Dub) wcostream Episode 12 watch anime dub

Website https://animekisa.in: Watch Chobits animekisa Episode 26 dubbed anime

Watch Voltar the Invincible Episode Full

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD