November 28, 2020 00:56
Магазин

Не гледај, Бен! Девојката на Афлек во прегратки на машки модел додека снима реклама за парфем

Во реалниот живот таа е во среќна врска со Бен Афлек.

Но, најновиот човек на Ана Де Армас пред камерите беше дрзок машки модел кој страсно ја прегрнува и бакнува на реклама за парфем што се снимаше во Малибу неделава.

 

32-годишната актерка и модел лежи на песок, а нејзиниот колега ја крева во раце и потоа страсно ја бакнува.

Новата Бонд-девојка, која ја игра и Мерилин Монро во претстојниот биографски филм, зрачи со гламур на снимањето.