March 9, 2021 11:27
Македонија

Неофицијално: 641 новозаразени со коронавирус

Алармантен број на новозаразени од коронавирус во Македонија.

Како што неофиијално дознава КУРИР денес има 641 новозаразен во Македонија, од кои 325 се од Скопје.

 

Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita (https://animeflix.nl/m/bxxW) Episode Preview at ANIMEFLIX animeflix free

Watch Re:ZERO -Starting Life in Another World- Season 2 Episode 4 at AnimePlanet anime planet overlord