June 25, 2022 22:56
Македонија

Нема поголеми задржувања за влез и излез на ГП Табановце

Нема поголеми задржувања на граничниот премин Табановце, информираа денеска од Министерството за внатрешни работи.
Според податоците на МВР во временскиот период од 17 часот од вчера, до 11 часот претпладнево, од државата на овој премин излегле 4.211 македонски државјани.
Во истиот период на ГП Табановце во државата вкупно влегле 6.615 лица.

go88 cổng game quốc tế đánh bài đổi thưởng go88 go88 android

SunWin - Game đổi thưởng hấp dẫn uy tín hàng đầu sunwin ăn tiền Sunwin - Game bài Macau uy tín