January 29, 2022 07:44
Македонија

Нема да се одржат седницата за пратенички прашања и брифингот со Џафери

Собраниската седница за поставување пратенички прашања и традиционалниот месечен брифинг со претседателот на Собранието Талат Џафери предвидени за утре, нема да се одржат.

Како што соопшти собраниската Прес-служба, утрешните активности во Собранието се откажани поради прогласената тридневна жалост во земјава по автобуската несреќа во Бугарија, во која загинаа 45 лица.

watch anime. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

watch anime GoGoAnime My Hero Academia Season 5

Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

anime website My Hero Academia Season 5

anime sites My Hero Academia Season 2 (Dub)