April 11, 2021 11:20
Хроника

На Скопскиот аеродром приведен Турчин со лажен негативен тест

На 19.02.2021 во 08,40 часот на Граничниот премин „Меѓународен аеродром”-Скопје, за излез од Република Северна Македонија,  бил лишен од слобода О.Ј.(63) од Република Tурција поради постоење основи на сомнение дека приложил фалсификуван негативен ПСР тест. Тој бил предаден на полициски службеници од Регионалниот Центар за Гранични работи Север за понатамошна постапка.

Watch Attack on Titan: Wings of Freedom Episode Full (https://crunchyrollfree.com/m/xnpD/ep-1) at website https://crunchyrollfree.com. See more free iwatobi swim club crunchyroll

The Seven Deadly Sins (https://animeplanet.cc/m/Jp5) Episode 24 at AnimePlanet attack on titan anime planet